Zabezpieczenia Ppoż

Instalacja i montaż biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Ochrona konstrukcji stalowych, żelbetonowych i inne.

Akustyka

W ofercie wyciszanie pomieszczeń, tynki akustyczne oraz dźwiękochłonne. Produkty firm Ecophon, Top Akustik i inne.

Polimocznik i piana PUR

Zajmujemy się natryskiem pian PUR otwarto oraz zamknięto komórkowych oraz powłok polimerowych - polimocznik.

Izolacja Stropów

Poznaj korzyści jakie daje profesjonalne docieplenie stropów. Ocieplenia wykonujemy natryskowo jak i metodą klasyczną.

Zastosowanie piany otwarto komorowej – izolacja akustyczna.

 

Każdy z nas lubi kiedy wokół panuje cisza, gdy niepotrzebne dźwięki lub hałas nie zakłócają nam spokoju domowego ogniska. Izolator akustyczny jest specjalną strukturą mająca na celu zapobieganie przenikania hałasów roznoszonych przez fale dźwiękowe. Piana otwarto komorowa doskonale ochroni nas przed hałasem zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz budynków. Izolator akustyczny z półsztywnej pianki nie jest tożsamy tylko z wibroizolatorem – najczęściej przegrody budowlane mają na celu zapewnienie skutecznej izolacji dźwiękowej i wibracyjnej.

 

 

Piana otwarto komorowa dzięki niskiej przepuszczalności dźwięku posiada właściwości akustyczne (współczynnik izolacji akustycznej wynosi 0,5). Idealnie sprawdza się w kinach, studiach nagraniowych, klubach muzycznych, szpitalach jak i zwykłych budynkach mieszkalnych. Izolacja półsztywna idealnie nadaje się do wzmocnienia sufitów, ścian działowych, podłóg.

 

 

Izolacja Pianą Pur sprawdza się zarówno w nowych jak i starych budynkach, jednak przed realizacją nowych inwestycji warto pomyśleć o izolacji akustycznej ( koszty położenia takiej izolacji w nowych budynkach są znacznie niższe i mogą zapobiec dalszym kosztom związanym z termoizolacją ).

 

Musimy uświadomić sobie, jak duże znaczenie dla naszego życia ma izolacja akustyczna, a dzięki realizacji inwestycji w naszej firmie będą Państwo w 100% przekonani o trafności wyboru. 

 

 

Print Friendly, PDF & Email


Nasze realizacje