Zabezpieczenia Ppoż

Instalacja i montaż biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Ochrona konstrukcji stalowych, żelbetonowych i inne.

Akustyka

W ofercie wyciszanie pomieszczeń, tynki akustyczne oraz dźwiękochłonne. Produkty firm Ecophon, Top Akustik i inne.

Polimocznik i piana PUR

Zajmujemy się natryskiem pian PUR otwarto oraz zamknięto komórkowych oraz powłok polimerowych - polimocznik.

Izolacja Stropów

Poznaj korzyści jakie daje profesjonalne docieplenie stropów. Ocieplenia wykonujemy natryskowo jak i metodą klasyczną.

Docieplanie poddasza.

 

Czy Pianką Pur można skutecznie docieplić poddasza ? 

 

Od jakości ocieplenia poddasza uzależniona jest temperatura pomieszczeń. Według najnowszych analiz przeciętny dom mieszkalny z nieocieplonym poddaszem traci nawet 30% ciepła.

 

 

Inwestycja w ocieplenie poddasza pozwoli Ci na zmniejszenie rachunków o ponad 60%. W galerii załączone są wykresy, na których mogą Państwo jasno stwierdzić, że Piana Pur jest o wiele bardziej wydajna niż styropian czy wełna mineralna.

 

Piana Pur jest w wstanie uszczelnić nawet najbardziej nieszczelne poddasze, wchodząc w najbardziej niedostępne szczeliny. Pianka Pur ponadto pozwala na transfer wilgoci z zewnątrz – „poddasze oddycha”.

 

Aplikacja pianki jest nieuciążliwa – natrysk odbywa się wprost na membranę, deskowanie czy inną przygotowaną powierzchnię. Tempo pracy i realizacji zadania jest zawrotne. Inwestor może rozpoczynać dalsze działania jeszcze w tym samym dniu, w którym odbywała się aplikacja pianki.

 

Ponadto pianka poliuretanowa jest przyjazna środowisku i bezpieczna dla zdrowia. Podczas wykonywania prac pianka nie pyli, nie wypływa negatywnie na śluzówkę. Pianki Pur nie stanowią pożywki dla grzybów i pleśni.

 

Print Friendly, PDF & Email


Nasze realizacje