Zabezpieczenia Ppoż

Instalacja i montaż biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Ochrona konstrukcji stalowych, żelbetonowych i inne.

Akustyka

W ofercie wyciszanie pomieszczeń, tynki akustyczne oraz dźwiękochłonne. Produkty firm Ecophon, Top Akustik i inne.

Polimocznik i piana PUR

Zajmujemy się natryskiem pian PUR otwarto oraz zamknięto komórkowych oraz powłok polimerowych - polimocznik.

Izolacja Stropów

Poznaj korzyści jakie daje profesjonalne docieplenie stropów. Ocieplenia wykonujemy natryskowo jak i metodą klasyczną.

Polimocznik – Chłodne dachy.

 

Dachy chłodne wykonane z izolacji polimocznikowej w minimalnym stopniu absorbują i transmitują promieniowanie słoneczne do wnętrza budynku, dzięki czemu znacząco redukują obciążenie urządzeń chłodzących podczas ciepłych pór roku. System ten może zmniejszyć zapotrzebowanie na klimatyzację ( nawet do 50%), co wiąże się ze znacznym zmniejszeniem kosztów utrzymania.

 

W budynkach przemysłowych, handlowych pokrycie dachów izolacją natryskową  zapewnia odbicie promieni słonecznych (współczynnik odbicia promieniowania słonecznego wynosi 0,75) oraz znacząco zwiększa zdolność emisji promieniowania termicznego. Zastosowanie izolacji poprawia trwałość dachów oraz zmniejsza ryzyko przegrzewania.

Powierzchnia przed naniesieniem powinna być wolna od wszelkich zanieczyszczeń, sucha, niezatłuszczona, niezakurzona.  Minimalna grubość jednorazowej aplikacji waha się między  0,25mm a 0,5 mm. Wydajność uzależniona jest od jakości podłoża i warunków jakie panują w miejscu, w którym nakładany jest produkt. Zastosowanie odpowiednich pigmentów daje możliwość dopasowania koloru izolacji do wymogów klienta. 

 

Technologia ta ze względu na swoją trwałość, elastyczność, stabilność, odporność na upływ czasu i czynniki zewnętrzne niesie za sobą ogromne korzyści ekonomiczne i zdrowotne: 

– wydłuża trwałość dachu, 

– redukcje emisje CO2, 

– powoduje redukcje smogu, 

– zmniejsza występowanie ” miejskich wysp ciepła”,

– obniża koszty składowania zużytych odpadów.  

 

Aby zwiększyć emisyjność i refleksyjność  pokrycia, należy przed naniesieniem warstwy polimocznika wzmocnić dach pianką poliuretanową. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą związaną z izolacjami dachów.

 

Print Friendly, PDF & Email


Nasze realizacje