Zabezpieczenia Ppoż

Instalacja i montaż biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Ochrona konstrukcji stalowych, żelbetonowych i inne.

Akustyka

W ofercie wyciszanie pomieszczeń, tynki akustyczne oraz dźwiękochłonne. Produkty firm Ecophon, Top Akustik i inne.

Polimocznik i piana PUR

Zajmujemy się natryskiem pian PUR otwarto oraz zamknięto komórkowych oraz powłok polimerowych - polimocznik.

Izolacja Stropów

Poznaj korzyści jakie daje profesjonalne docieplenie stropów. Ocieplenia wykonujemy natryskowo jak i metodą klasyczną.

Systemy Przeciwpożarowe

Firma Iterm może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem z zakresu projektowania i montowania systemów przeciwpożarowych. Nasze obycie z wszelkiego rodzaju zabezpieczeniami ogniochronnymi pozwoli wybrać dla Państwa idealny sposób na ochronę przeciwpożarową danego obiektu.

 

 

W życiu codziennym coraz częściej natrafiamy na konstrukcje, które nie są odpowiednio zabezpieczone. Podczas wybuchu bądź pożaru budynki bardzo szybko tracą wartości konstrukcyjne. Pasywna ochrona P.poż ma ma celu wprowadzenie systemów przeciwpożarowych w obiektach budowlanych, jak również minimalizację strat w przypadku pożaru bądź wybuchu. Pomieszczenia powinny być tak zaprojektowane, aby w przypadku pożaru wydłużyć czas ewentualnej ewakuacji i zabezpieczyć konstrukcję budynku.

 

Strefy pożarowe wyznaczane są za pomocą płyt i ścian ogniochronnych, drzwi oraz szyb. Stosuje się również podwieszane sufity lub zwiększa się klasę odporności na ogień masywnych stropów (przy pomocy okładzin i natrysków ogniochronnych). System Przeciwpożarowy uzupełniany jest przez kanały kablowe, klapy odcinające, przewody wentylacyjne i oddymiające. Do idealnego wydzielenia stref pożarowych niezbędne są odpowiednie masy, zaprawy, kleje oraz materiały izolacyjne.

 

Firma Iterm w profesjonalny sposób zapewni ochronę przeciwpożarową stopów, konstrukcji stalowych, drewnianych i wielu innych. Wykorzystujemy najwyższej jakości produkty dostarczane od najlepszych producentów. 

Print Friendly, PDF & Email


Nasze realizacje